EMIL CLAHR. Vy över bytaken, olja på duk, signerad Clahr.

228569. EMIL CLAHR. Vy över bytaken, olja på duk, signerad Clahr.

44,5x32,5 cm
Emil Manfred Clahr 1905 - 1983.

Gör en kostnadsfri värdering!

44,5x32,5 cm

Antal besök: 6 113