ÖRHÄNGEN, med stenar, två par, 18k guld, delvis Bengt Hallberg Guldsmeds AB, Köping.

228542. ÖRHÄNGEN, med stenar, två par, 18k guld, delvis Bengt Hallberg Guldsmeds AB, Köping.

Örhängen, Bengt Hallberg Guldsmeds AB, Köping samt ett par stämplade 750
Höjd 12 samt 15 mm, vikt ca 4,81 gram.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 802