Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
SVEND SINDING CHRISTENSEN. Marint motiv, olja på duk, monogramsignerad SSC.
22852. SVEND SINDING CHRISTENSEN. Marint motiv, olja på duk, monogramsignerad SSC.
Ca 22 x 30 cm.
Krackelyrer.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 22 x 30 cm.
Krackelyrer.
Auktionshuset Kolonn
1 854