CARMEN SERRA. Utan titel.

CARMEN SERRA. Utan titel.
2284456. CARMEN SERRA. Utan titel.

Serigrafi
Signerad och numrerad 35/40
73,8 x 54 cm.

Låg skada.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Serigrafi
Signerad och numrerad 35/40
73,8 x 54 cm.

Låg skada.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 215