BÅTMODELL, trä, "Vrakeka", signerad GP-92, Blekinge.

2284350. BÅTMODELL, trä, "Vrakeka", signerad GP-92, Blekinge.

Längd 48 cm
Höjd 45 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 48 cm
Höjd 45 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 632