TAKLAMPA, 1900-tal, höjd ca 70 cm.

228421. TAKLAMPA, 1900-tal, höjd ca 70 cm.

Funkis.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Funkis.

Slitage.

Antal besök: 467