ÖRHÄNGEN, två par, 18k guld, delvis Guldvaruhuset Aktiebolag, Stockholm, 1959.

228400. ÖRHÄNGEN, två par, 18k guld, delvis Guldvaruhuset Aktiebolag, Stockholm, 1959.

Örhängen, med skruv, Guldvaruhuset Aktiebolag, Stockholm, 1959, andra paret stämplade 750
Höjd 22 samt 35 mm, vikt ca 3,46 gram.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 939