ANN MESSNER. "INCUBATOR", VÄGGOBJEKT.

2283803. ANN MESSNER. "INCUBATOR", VÄGGOBJEKT.

Signerad, daterad 84, stål, höjd 36 cm.
Proveniens: Inköpt Anders Tornberg Gallery 1985.

Något lättare slitage.

Tema

Delar ur en samling samtidskonst: Del 3

Gör en kostnadsfri värdering!

Något lättare slitage.

Tema

Antal besök: 592