KAKBURK, plåt, "Triett", 1900-talets mitt.

228377. KAKBURK, plåt, "Triett", 1900-talets mitt.

Tredelad. Höjd 24, diameter 22 cm.
Mönsterskydd Nr.2102. J-H Fabriken, Sävsjö.

Bruksslitage, repor, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, bucklor.

Antal besök: 6 775