OLLE LINDGREN. "Vårfågel" Olja på duk, Signerad OL, Daterad a tergo -79.

228359. OLLE LINDGREN. "Vårfågel" Olja på duk, Signerad OL, Daterad a tergo -79.

26x25 cm.
A tergo signerad Olle Lindgren samt daterad -79.

Olle Lindgren född 1930.

Gör en kostnadsfri värdering!

26x25 cm.

Olle Lindgren född 1930.

Antal besök: 1 196