BORDSPENDYL, mässing och alabaster, Westersrand, 1900-tal.

228343. BORDSPENDYL, mässing och alabaster, Westersrand, 1900-tal.

Höjd ca. 43 cm.

Bruksslitage. Pendel finns.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 43 cm.

Bruksslitage. Pendel finns.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 094