RING, med rökkvarts, 18k guld, vikt ca 3,99 gram.

228308. RING, med rökkvarts, 18k guld, vikt ca 3,99 gram.

Storlek 18 mm, vikt ca 3,99 gram
Stämplad 750.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 750.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 041