XAVIER CARBONELL. Utan titel.

XAVIER CARBONELL. Utan titel.
2282921. XAVIER CARBONELL. Utan titel.

Blandteknik på kartong
Signerad. På baksidan, signerad, daterad 1982 och ligger i Olot.
25 x 35,2 cm.

I gott skick. På baksidan, spår av lim.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Blandteknik på kartong
25 x 35,2 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 309