SKÅP, industridesign, 1900-tal.

2282894. SKÅP, industridesign, 1900-tal.

Metallben med hjul.
Längd ca. 62, bredd 49, höjd 132 cm.

Slitage, smuts, rost. Hyllor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metallben med hjul.

Antal besök: 575