Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
BERNT RINGQVIST. Färglitografi "Patrullflaggan", signerad och daterad -60, numrerad 291/300.
228262. BERNT RINGQVIST. Färglitografi "Patrullflaggan", signerad och daterad -60, numrerad 291/300.
36x42 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
36x42 cm.
Ej examinerad ur ram.
Leiflers Auktionshus
1 770