DRAPERIER, 1 par allmoge,1900-tal.

22823. DRAPERIER, 1 par allmoge,1900-tal.

Opphämta,handvävda, Längd 190 cm, bredd 65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 066