STOLAR, 6 st, "Sjuan", Arne Jacobsen för Fritz Hansen, Danmark.

228228. STOLAR, 6 st, "Sjuan", Arne Jacobsen för Fritz Hansen, Danmark.

Bok, Plasthölje under stolen märkt 1973.

Slitage, 2 stolar saknar plasthölje. 2 stolar med mer slitage på sittyta. Mindre stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 474