ANNE DE GEER. "Deia Mallorca". Olja på duk. Signerad och daterad 1986.

228209. ANNE DE GEER. "Deia Mallorca". Olja på duk. Signerad och daterad 1986.

44 x 54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 54 cm.

Antal besök: 1 021