ROSER BRU. ”Fallen Capa Soldat”.

2281867. ROSER BRU. ”Fallen Capa Soldat”.

Litografi och prägling på papper
Signerad och numrerad 75/99
75x55 cm.

Foxing och oxidation. Det har inte granskats utanför ramen. Stomme i lackerat trä med metakrylat.

Nej, betalas av säljaren

Tema

Konst på papper

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och numrerad 75/99
75x55 cm.

Nej, betalas av säljaren

Tema

Konst på papper

Antal besök: 397