ANTONI TÀPIES. ”Informell”.

ANTONI TÀPIES. ”Informell”.
2281858. ANTONI TÀPIES. ”Informell”.

Etsning, akvatint och karborundum
Signerad och motiverad ”H.C.”. Realiserades 1987.
80,5x68 cm.

Liten skada på marginalerna. Det har inte granskats utanför ramen. Målad träram.

Nej, betalas av säljaren

Tema

Konst på papper

Gör en kostnadsfri värdering!

80,5x68 cm.

Nej, betalas av säljaren

Tema

Konst på papper

Antal besök: 836