SPEGEL, med konsolbord, nyrokoko, 1800-tales slut.

228178. SPEGEL, med konsolbord, nyrokoko, 1800-tales slut.

Dekor av bla förgylld fruktkorg
Spegelns totala höjd, 180 cm
Konsolbordets höjd, 85 cm.

Slitage, dekorskador, färbortfall, renoverat och kompletterad, senare bakstycke och glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegelns totala höjd, 180 cm
Konsolbordets höjd, 85 cm.

Antal besök: 793