Auktionshuset Kolonn
Konst
Grafik
JORGE KRALLIS. "Salabim", fäglitografi, signerad och numrerad, 76/310.
22817. JORGE KRALLIS. "Salabim", fäglitografi, signerad och numrerad, 76/310.
50 x 35 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 35 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionshuset Kolonn
1 509