JORGE KRALLIS. "Salabim", fäglitografi, signerad och numrerad, 76/310.

22817. JORGE KRALLIS. "Salabim", fäglitografi, signerad och numrerad, 76/310.

50 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 803