TAPETER, röd medaljong. Wall-Rit Anneplas AB.1900-talets mitt.

228163. TAPETER, röd medaljong. Wall-Rit Anneplas AB.1900-talets mitt.

3 oöppnade rullar, mått 100 x 53 cm. Samt 2 stuvbitar.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 7 669