LJUSKRONA, 1900-talets senare del.

228147. LJUSKRONA, 1900-talets senare del.

Gul metall, 5 ljuspunkter. Höjd ca 65 cm. Diameter 38 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 737