SIDEBOARD, "Stockholm", IKEA.

SIDEBOARD, "Stockholm", IKEA.
2281012. SIDEBOARD, "Stockholm", IKEA.

Ekfaner, med hyllplan
Läng 150, bredd 38, höjd 70 cm.

bruks- och åldersrelaterat slitage, fanerskada med bortfall på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ekfaner, med hyllplan

Antal besök: 2 732