RINGAR, 2 st, 18k guld, vitk ca 8,6 gr.

228084. RINGAR, 2 st, 18k guld, vitk ca 8,6 gr.

Klackring med liten sten, storlek ca 21.
Slät ring, gravyr, storlek ca 20.5.

Bruksslitage, repor på klackringens platta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 479