TAKLAMPA, glas och mässing, Orrefors, 1900-talets mitt.

22805. TAKLAMPA, glas och mässing, Orrefors, 1900-talets mitt.

Tot. höjd 43 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot. höjd 43 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 999