MINIATYRMÅLNINGAR, 3 st, porträtt av Louis XIV, Herzog von Reichstadt samt Mona Lisa, signerade, 1800-tal.

228058. MINIATYRMÅLNINGAR, 3 st, porträtt av Louis XIV, Herzog von Reichstadt samt Mona Lisa, signerade, 1800-tal.

Ramar i benarbete med mässing samt kupat glas. Signerade.

Mått 9,9 x 9,2 cm och 10 x 9 cm.

Lättare bruksslitage. Ramen till porträtt av Mona Lisa med smärre skada i hörnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 633