LÅDA MED LOCK, björk, 1900-talets första hälft.

228011. LÅDA MED LOCK, björk, 1900-talets första hälft.

Längd 61, bredd 39,5, höjd 24,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 760