ANTONIO VALDIVIESO. Utan titel.

2280075. ANTONIO VALDIVIESO. Utan titel.

Xylografi
Signerad, daterad 25 februari 1960 och motiverad ”P/E”
32 x 35 cm.

Fäst på en kartongmatta. Foxing och oxidationer.

Nej, betalas av säljaren

Tema

Konst på papper

Gör en kostnadsfri värdering!

Xylografi
32 x 35 cm.

Nej, betalas av säljaren

Tema

Konst på papper

Antal besök: 296