GOLVUR, Johan Walberg, 1700-tal.

2280060. GOLVUR, Johan Walberg, 1700-tal.

Höjd ca 223 cm.

Slitage, maskstunget, renoverad, kompletterad. Senare nederdel.
Pendel och lod finns. Nyckel till verk finns, nyckel till dörr saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 223 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 992