SOFFA, gustaviansk stil, 1800-talets slut.

227996. SOFFA, gustaviansk stil, 1800-talets slut.

Längd 180 cm, Höjd 99 cm, Djup 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 630