LUFTGEVÄR, "Diana modell 66" 4,5 cal.

2279833. LUFTGEVÄR, "Diana modell 66" 4,5 cal.

Luftgevär Diana modell 66 Tyskland
4,5 cal
Kikarsikte från Buschnell.

Bruksslitage, märken, repor, ej testad funktionsgaranti lämnas ej, ej helt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

4,5 cal
Kikarsikte från Buschnell.

Antal besök: 3 680