TAKLAMPA, Jugend, 1910-tal.

TAKLAMPA, Jugend, 1910-tal.
227962. TAKLAMPA, Jugend, 1910-tal.

Hamrad, patinerad koppar. Slipade originalglas. 4 ljuspunkter. Höjd 75 cm. Diameter 50 cm.

Åldersslitage. Ej funktionstestad. En lampkupa utbytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 981