FÅTÖLJ, Dux, Swedish modern, 1950-tal.

2279517. FÅTÖLJ, Dux, Swedish modern, 1950-tal.

Brickmärkt Dux A-serie.

Armstöd med skador på klädsel.
Fäste till nackkudde skador. Ställvis blekt klädsel. Fötter med skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brickmärkt Dux A-serie.

Antal besök: 906