KOLSYREGEVÄR "Gamo G-1200, Spanien.".

2279504. KOLSYREGEVÄR "Gamo G-1200, Spanien.".

Gamo G-1200
.177 cal (4,6mm).

Bruksslitage, repor, skav, ej testad funktionsgaranti lämnas ej, ej helt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gamo G-1200
.177 cal (4,6mm).

Antal besök: 1 684