fåtölj, 1950-tal.

fåtölj, 1950-tal.
2279249. fåtölj, 1950-tal.

Fåtölj från 1950-talet. träram Vadderad innerfjäder, täckt med tyg.
cca H 79 cm x Sh 40 cm x B 63 cm x D 60 cm.

Tecken på användning är närvarande.

Gör en kostnadsfri värdering!
2279249. fåtölj, 1950-tal.

Antal besök: 301