SOFFA, DUX, fällbar/ställbar rygg, 1900-talets andra hälft.

2279201. SOFFA, DUX, fällbar/ställbar rygg, 1900-talets andra hälft.

Total: Längd: 270 cm, djup 160 cm, sitthöjd 38 cm
Del tvåsitsig: Längd 172 cm, djup 72 cm
Del schäslong: Längd 92 cm, djup 160 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, patinerat skinn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 728