GÖTE LINDKVIST. "Klara Kyrka", olja på duk, signerad och daterad 1969.

22784. GÖTE LINDKVIST. "Klara Kyrka", olja på duk, signerad och daterad 1969.

65 x 43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 43 cm.

Antal besök: 3 769