BORD, 1800/1900-tal.

22783. BORD, 1800/1900-tal.

Blandade träslag. Oktagonal skiva. Längd 74, bredd 74, höjd 66 cm.

Fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
22783. BORD, 1800/1900-tal.

Fanérskador.

Antal besök: 826