LJUSKRONA, venetiansk stil, med 4 st ljusarmar, 1900-tal.

227838. LJUSKRONA, venetiansk stil, med 4 st ljusarmar, 1900-tal.

Höjd ca 63 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 63 cm.

Slitage.

Antal besök: 417