MEDALJONG, 18K guld, RING silver.

227743. MEDALJONG, 18K guld, RING silver.

Medaljong med graverat A samt GA, längd 23 mm, vikt 3,4 gram. Ring, innerdiam 21 mm, vikt 3,2 gram.

Slitage, repor, nötning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, nötning.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 849