HÄNGSKÅP, daterat 1839.

227741. HÄNGSKÅP, daterat 1839.

Kurbitsmålat.
Ca. längd 48, bredd 24, höjd 58 cm.

Slitage, repor, slagmärken. Maskstunget, renoverat och kompletterat.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kurbitsmålat.

Nycklar saknas.

Antal besök: 848