GUNNAR ZILO. Olja på duk, signerad, 1900-tal.

227734. GUNNAR ZILO. Olja på duk, signerad, 1900-tal.

35,5 x ca 45 cm.

Smärre färgslitage.

Gunnar Zilo (1885–1958)

Gör en kostnadsfri värdering!

35,5 x ca 45 cm.

Smärre färgslitage.

Gunnar Zilo (1885–1958)

Antal besök: 850