DAMSKRIVBORD, rokokostil, 1900-talets början.

22773. DAMSKRIVBORD, rokokostil, 1900-talets början.

Blandade träslag bl a mahogny. Två lådor. Längd 80, bredd 55, höjd 92 cm.

Mindre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre fanérskador.

Antal besök: 1 297