TERRIN med lock, Skånska Slott, FAT med handatag, geombruten dekor, keramik, 1900-tal.

22769. TERRIN med lock, Skånska Slott, FAT med handatag, geombruten dekor, keramik, 1900-tal.

Höjd 24 resp. 17 cm.

Slitage, fatet med fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 resp. 17 cm.

Slitage, fatet med fotnagg.

Antal besök: 2 316