PUNSCHMUGGAR, 4 st, GAB, med invändig förgyllning.

22766. PUNSCHMUGGAR, 4 st, GAB, med invändig förgyllning.

Höjd 3,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 3,5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 905