VITRINSKÅP, 1900-talets första kvartal.

22761. VITRINSKÅP, 1900-talets första kvartal.

Mahogny. Intarsiadekor. Välvd front. Tre hyllplan. Längd 115, bredd 43, höjd 180 cm.

Mindre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre fanérskador.

Antal besök: 781