JOHAN BLADH. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad.

227588. JOHAN BLADH. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad.

45 x 37 cm.

Johan Bladh (1893–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 37 cm.

Johan Bladh (1893–1976)

Antal besök: 1 587