KAKELBORD, 1900-tal.

KAKELBORD, 1900-tal.
2275873. KAKELBORD, 1900-tal.

höjd 46 cm, längd 59 cm, bredd 34 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
2275873. KAKELBORD, 1900-tal.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 855